Dafabet Casino recensie - Support

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Stortingsmethoden
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Total score7.0
Pluspunten
+ Grote Playtech-selectie
+ Aziatisch Live Casino-thema

Snelle casino feiten

Year foundedYear founded: 2004
Affiliate programmaAffiliate programma (1)
Dafabet Affiliates
BonussenBonussen (5)
LandenLanden (12)
Brazilië
China
India
Indonesië
Japan
Maleisië
Mexico
Rusland
Singapore
Thailand
Vietnam
Zuid Korea
OndersteuningstypesOndersteuningstypes (2)
SoftwareSoftware (2)
Opus Gaming
Playtech
SportSport (36)
American Football
Baccarat
Basketbal
BingoBlackjack
Boxen
CS:GO
Cricket
Dart
Dota 2
Fietsen
Formula 1
Handbal
Honkbal
Ijshockey
King of Glory
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Rocket League
Roulette
Rugby
Sic BoSlotmachines
Snooker
StarCraft 2
Tafeltennis
Tennis
Three Card Poker
Valorant
Video Poker
Virtuele Sporten
Voetbal
Volleybal
StortingsmethodenStortingsmethoden (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
TalenTalen (11)
Chinees
Engels
Hindi
Indonesisch
Japans
Koreaans
Pools
Portugees
Spaans
Thais
Vietnamese
ValutaValuta (13)
Britse ponden
Chinese yuan
Euros
Indiase rupees
Indonesische rupiahs
Maleisische ringgits
Poolse zlotys
Russische roebels
Singaporese dollars
Thaise baht
US dollars
Vietnamese dong
Zuid Koreaanse won
VergunningenVergunningen (1)

Support

De handigste manier om in contact te komen met Dafabet Customer Agents is via Live Chat. Ze bieden 24/7 live chat-ondersteuning in een aantal verschillende talen, waaronder: Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Thais, Vietnamees, Koreaans, Bahasa Indonesia en Engels.

Er zijn andere manieren om contact op te nemen met het casino. Ze hebben een aantal verschillende telefoonnummers waarop u ze kunt bereiken:

  • Internationaal gratis telefoonnummer: +800-7423-2274
  • Engelse klantenservice (Maleisië) gratis telefoonnummer 1800-819-318

Ze hebben ook een hulplijn die bereikbaar is. De aantallen kunnen variëren, afhankelijk van het land waar u woont:

  • Internationaal: de internationale toegangscode van uw land +800-7423-2274
  • EN/EU/JP - +800-7423-2274
  • CN - 4008 428777
  • TH - 001 800 852 6099
  • VN - (VIna: 12032618 / Mobi: 0244 4582168 / Viettel: 12280880)
  • ID - +639178137000
  • KR - 070-8015-9487
  • IN - 00080-0100-7166

U kunt ook contact opnemen met de klantenservice door hen een e-mail te sturen. U kunt dan bereiken op een van de volgende e-mailadressen:

ensupport@dafabet.com plsupport@dafabet.com cnsupport@dafabet.com thaisupport@dafabet.com vnsupport@dafabet.com krsupport@dafabet.com jpsupport@dafabet.com help@indiacsonline.com idsupport@dafabet.com grsupport@dafabet.com